Klik hier om terug te keren naar de Startpagina van de artikelen en hoofdmenu!

 

 

 

 

Channeling Melchizedek over 2010

© Willemien Timmer 31 december 2009.

 

In de allerlaatste ascensie activatie workshop van 2009 (integratie van een jaar vol Transformatie) werd ter afsluiting van alle healingen en ter voorbereiding op het nieuwe jaar met alle nieuwe energie, mogelijkheden, initiaties, activaties en uitdagingen via Melchizedek een blik geworpen op de thema’s en energieen van 2010.

Deze channeling is uiteindelijk nu uitgewerkt tot tekst, daar er misschien meer mensen zijn die hierin geïnteresseerd zijn en/of kan wellicht verhelderend werken op jouw eigen Pad van groei naar Meesterschap.

De gechannelde informatie vind je verderop, maar voor de goede orde dienen we eerst nog wat meer thema’s, activaties, healingwerk en energieën van 2009 onder de loep te nemen om beter te kunnen begrijpen waarover Melchizedek spreekt. En om de lijn van het Grotere Plan van Creatie op ons eigen ad van Bewustwording beter te kunnen begrijpen, en het voorgaande bewandelde Pad te verhelderen, welke geleid heeft naar de frequenties en uitdagingen van 2010.

 

 

Een korte terugblik op de meest essentiële energie, processen, uitdagingen, healingwerk en initiaties van 2009 binnen het Grote Geheel en Collectief Menselijk Bewustzijn:

 

 

·         The New Rainbow Codes geïnitieerd en geactiveerd in 2009:

Voor meer info hierover zie de artikelen:

New Rainbow Codes: The New Rainbow Light Codes

13-de Rainbow Code: artikel The Ultimate 11-11-11 Portal of Transformation

 

Vanaf het 11-11 Portaal op 1 januari 2009 werden er gedurende het jaar, via diverse Portalen voor het eerst the New Rainbow Codes op aarde geïnitieerd t.b.v. het Ascension proces. Tijdens verschillende workshops dit jaar hebben we ons afgestemd op dit planetaire en Kosmische proces en wat dat inhield voor onze eigen processen. Tijdens een van deze ascensie activatie workshops (The Ultimate 11-11-11 Portal op 11-11-09) werd zelfs de 13-de Rainbow Code (Turkoois-Goud) gecreëerd en geactiveerd.

De ascensie activatie workshop The Ultimate 12-12 Portal op 12 december 2009, vond plaats op de dag van de initiatie van de 12-e New Rainbow Light Code: de Zwart-Gouden frequentie die veel oude karmische belasting in een nieuw Licht zou plaatsen. Tijdens deze workshop werd ook doorgegeven door Melchizedek dat op 21 december 2009 (winter zonnewende) de “Tweelingstraal frequentie’ van deze Zwart-Gouden Straal geactiveerd zou worden, namelijk de Wit-Gouden Codes. Vanaf deze datum zouden deze twee Rainbow Codes als een spiralende dans om elkaar heen draaien door de aarde, het collectief bewustzijn en het Universum. Om uiteindelijk op het 11-12 Portal (29 december 2009) tot versmelting te komen met elkaar, opdat de Wit-Gouden coderingen alle voorgaande initiaties van Rainbow Codes zou gaan overstralen. Waarmee de cyclus van initiaties van de New Rainbow Codes definitief verankert zou worden.

Op 29 december 2009 (het 11-12-11 Portaal) vond de integratie workshop plaats die een bijdrage mocht leveren aan alle processen en groei die doorlopen zijn in het transformatie jaar 2009. om vanuit ons overkoepelend Bewustzijn (Monade) tot diepgaande integratie te kunnen komen waardoor alle groei, leerlessen en aangeraakte stukken van dit jaar verankert konden werden in heel ons Multidimensionaal Zelf. Eventuele laatste restjes aan healingstukken of thema’s behorend bij de energieen van 2009 kregen hierdoor ook kans op een krachtige afronding, ondersteuning en/of healing.

 

 

·         Het Oude Duale Atlantische grid speelde een belangrijke rol in 2009:

 

 In het hele jaar 2009 werd er tevens hard gewerkt in vele verschillende ascensie activatie workshops en persoonlijke groeistukken aan het duale Atlantische grid, welke meer en meer bloot is komen te liggen in de afgelopen jaren van frequentie verhoging.

Dit dualiteits grid, welke gecreëerd is door dualiteit gecreëerd in de Galactische sferen (en dus hogere dimensies binnen ons Zijn) is een afspiegeling om de Ultieme dualiteit op aarde in 3D te ervaren. Dit grid, welke een weerspiegeling is van de leerlessen die we ten tijde van Atlantis op aarde, in 3D tot uitdrukking hebben gebracht, is al die duizenden jaren door Moeder aarde vastgehouden. Door het verval in dualiteit zoals dat ten tijde van de eindtijd van Atlantis in 3D verankerd is in ons Collectief Bewustzijn heeft er vele duizenden jaren voor gezorgd dat we vele duale stukken in ons Zelf dienden uit te zuiveren, bewust te worden, te erkennen, herkennen en omarmen.

Echter door alle initiaties en frequentieverhogingen van de afgelopen jaren waardoor het Bewustzijn enorm potentieel tot groei kon ontwikkelen, is dit grid meer naar de oppervlakte aan het verschuiven omdat de juiste tijd is aangebroken om ook dit grid te schonen, zuiveren en bewust te worden/her-inneren.

In 2009 werden steeds meer van deze velden aangetrilt en getriggert wat er voor zorgde dat velen door zeer intense, diepe processen heen konden gaan. Echter het betekende ook enorme triggers (en dus ook valkuilen) die aangewakkerd werden van het Ego Zelf. Dat betekende ook een ultieme stoot aan Ego energie die ten tonele verscheen, enkel en alleen met de Bedoeling doorzien, herkend en omarmt te worden. Helaas is dit proces uiteraard nog lang niet afgerond en dat betekend dat velen zich nog steeds in deze valkuilen en sluiers van onbewustzijn over deze processen bevinden, ook vele zogenaamde “Lichtwerkers’ die daarmee hun ware Potentieel nog niet kunnen her-inneren en integreren.

Veel jaloezie, agressie, Ego, spiritueel Ego, sneaky manieren van het Ego om (soms zelfs onbewust) nog te kunnen manipuleren, zichzelf op de borst te kloppen, hechten aan materie, kopieer gedrag, ‘vingertjes wijzen’ en schuld afschuiven in plaats van naar binnen te kijken, asociaal gedrag, valuilen, niet eigen verantwoordelijkheid pakken, kans op psychoses, vasthouden aan oude aangeleerde (Lichtwerk-)technieken en denkwijzen zonder dat daar enige vorm van vernieuwing binnen kon stromen, etc. kwam daarbij in 2009 dus ook versterkt naar de voorgrond. Vele oude duale patronen konden daarmee vrij spel krijgen.

Maar nogmaals, niets gebeurd voor niets, alles dient de Hogere Bedoeling dat alle patronen gaandeweg (h)erkent, doorzien, omarmt en dus getransformeerd worden.

Essentiele Key in deze processen is een diepgaande aarding gerefereerd aan de nieuwe frequenties of 5D frequenties van de Nieuwe aarde. Deze grids zijn  al geruime tijd klaar en worden meer en meer geactiveerd. De oude manieren van aarden, healingwerk, etc. bieden dus ook geen echte bijdrage meer omdat ze resoneren op de oude energie, en geen aansluiting kunnen vinden op de nieuwe verhoogde frequenties.

Aarding met heel je Bewustzijn is dus de sleutel. Anders bestaat/bestond de reële kans dat je door eigen blinde vlekken, onbewustzijn of versluierd zicht (vanuit de frequenties van het Atlantisch grid) misleidt wordt, je valkuilen met open ogen in stapt, geen onderscheidingsvermogen bezit voor wie je ‘ aan de lijn hebt’ in connecties met andere velden van Bewustzijn, etc.

Het is en was dus door dit Atlantisch grid best oppassen geblazen en keer op keer verwijst dit naar het belang van aarding in de nieuwe frequenties, eerlijke zelfreflectie keer op keer opnieuw, het streven bij alles wat je doet naar hoogste Bewustwording en Zuiverheid. Maar vraagt ook van je Ziel en mens-zijn om nu eindelijk je verantwoordelijkheid op je te nemen. There’s no way back. Woorden die ik zo vaak en zo intens heb gehoord het afgelopen jaar. De verandering zet door, er is geen ontkomen aan, maar dat vraagt ook van ons om ons volledig bewust te zijn in zoverre als waar je staat in jouw groei) van onze Taken, Missie, rollen en verantwoordelijkheden hierin.

Ook onze zogenaamde ‘donkere rollen’ die we in het nu of in eerdere incarnaties hebben gespeeld zijn daarbij van ultiem belang en vormen vaak zelfs de sleutels tot enorme Bewustzijnsgroei in het hier en nu. Maar zolang als we daar voor weg blijven lopen, er omheen blijven draaien omdat we de moed, het lef, vertrouwen, de kracht of ons verantwoordelijkheidsgevoel daar niet aan kunnen verbinden, komen we niet door die stukken heen. En blijven ze versluieren en je vasthouden in onbewustzijn. Ook al ben je op sommige lagen al verder bewust of ontwikkelt.

Er zijn in vele ascensie activatie workshops afgelopen jaar enorme openingen gecreëerd, zacht en liefdevol, maar ook met enorme Kracht, om steeds meer Licht binnen te brengen in het duale Atlantische Grid, dat heeft ertoe geleid dat voorlopers in het Ascensie proces enorme transformaties hebben doorlopen. Echter dit vroeg uiterste krachtinspanning, diepgaand vertrouwen en onnoemelijk veel lef van alles die hieraan meegewerkt hebben, want de uitdagingen waren enorm.

Uiteraard ligt er nog veel werk in het verschiet, maar een essentieel stuk van het Atlantisch grid welke door Moeder Aarde vastgehouden wordt in resonantie is inmiddels geopend. Dit leverde voor betrokkenen diepgaande en vaak oeroude persoonlijke Ziele-processen op. Maar tegelijkertijd leverde dat ook cruciale openingen in dit grid welke gekoppeld zijn aan het Collectief Menselijk Bewustzijn. Dat betekend dat ieder die daar klaar voor is, hiermee de gelegenheid aangereikt heeft gekregen om via het Collectief Veld, waar we allen deel van zijn, op een makkelijker manier de eigen processen omtrent Ego Zelf, Atlantis en zelfs veel verder dan dat, op de eigen Devine Timing aan te kunnen gaan. Omdat de weg geopend is dit jaar om tot e diepste wortels te kunnen gaan helen en herstellen.

 

 

·         Processen gekoppeld aan de onderste chakra’s:

 

Door alle frequentie verhogingen, initiaties, activaties, Sterrenpoorten, initiaties op en in de Aarde en het Collectief, de Galaxy en het Universum werden de diepste processen van de onderste 3 chakra’s (met name) sterk aangetrilt dit jaar, om hier de eerste openingen naar meer verdieping en Bewustwording te creëren.

Er werd een start gemaakt van het steeds dieper openen van onze ultieme belemmeringen in groei en bewustzijn, die vastgehouden worden in ons eigen onderste chakrasysteem. Voor een ieder hield dat eigen individuele en wellicht wat andere processen in, maar voor vrijwel iedereen zijn ze meer dan intens, diepgaand, heftig, uitdagend en misschien soms zelfs angstaanjagend geweest. Diepe doodsangsten, diepe Ziele-trauma’s, alles wat in eerste instantie aan de oppervlakte lag werd ‘wakker gekust’ om stap voor stap steeds verder aangeraakt, uitgediept, aangegaan te worden. Dit proces heeft enorm veel gebracht dit jaar in persoonlijke en collectieve processen, maar zal in de komende jaren nog steeds verder de verdieping ingaan. Bij sommigen is slechts het ‘topje van de  ijsberg’ geopend. Steeds diepere lagen zullen aangeraakt mogen gaan worden om tot herstel, (h)erkenning en heling te mogen komen.

Echter de eerste openingen roepen veelal de meeste angst, weerstand op, misschien zelfs een diepe schok. Deze eerste openingen triggeren het meest. Naarmate we steeds meer in deze lagen, velden, Wezenslagen en dimensies (gekoppeld aan de thematieken van de onderste 3 chakra’s) doordringen, komen we tevens steeds meer in een flow van groei en gaat dit gaandeweg makkelijker worden, naarmate we bekender raken met deze wezenslagen van ons Bewustzijn. Immers sommige van deze delen van ons zijn , zijn al zo lang afgescheiden of afgesloten geweest dat wanneer de deur voor het eerst weer op een kier gaat, de thema’s, processen, pijnen, angsten, dualiteitstukken etc. ons als niet-eigen kunnen voorkomen.

Des te meer we in deze velden gaan werken in ons Zelf, ze opschonen, helen, omarmen en (h)erkennen, des te meer gaan we ons deze delen van ons Zijn her-inneren, en komt de nieuwe flow van groei steeds meer op gang en stromen we steeds makkelijker van het ene in het andere proces. Zoals we dat kennen van onze groei door de afgelopen jaren heen.

Deze healingsprocessen echter zullen ook de komende jaren steeds dieper mogen gaan uitreiken naar de diepste wortels en het ontstaan van de persoonlijke Ziele-trauma’s en ballast welke in de onderste chakra’s mee gedragen worden. Daarbij zullen intens diepe dualiteits/afscheidings aspecten van ons Bewustzijn in diverse Multidimensionale lagen aan het Licht mogen komen. Dat vergt opnieuw veel moed, lef, durf, vertrouwen en doorzettingsvermogen, maar ook Kracht van ons, om alles werkelijk aan te gaan. En deze processen vragen van ons ook daadwerkelijk onze Verantwoordelijkheid weer op ons te nemen. Afschuiven of er voor weg lopen is in deze processen niet meer mogelijk als je er werkelijk innerlijk voor kiest tot in je hoogste Zijn op te schonen. Immers, dit is ‘the one and only’ weg naar Volledig Bewustzijn en Meesterschap.

Dat houdt in dat Bewustzijn, Zuiverheid en Meesterschap op elke laag, in elk deelaspect van ons Wezen hersteld, her-innert en actief geleefd kan worden in al onze dimensies.

Dus dienen we daarvoor ook Verantwoordelijkheid te kunnen nemen voor alles wat we creëren ongeacht in welke laag, dimensie of aspect van ons Zijn, om onze Ware Potentie in ons Heel Zijn op alle lagen ten volle te kunnen leven!

 

 

·         Beantwoorden aan de Roep van Gaia:

De Roep van Gaia om te versmelten met haar Hart en daarmee met je diepste aarding en verankering was daarom ook afgelopen jaar dieper en grootser dan ooit te voren. En zal ook komend jaar de essentiële sleutel zijn om dwars door de diepte lagen van ons Wezen heen te kunnen gaan.

Versmelting met het Hart van Moeder Aarde, om van daaruit in Her-innering aan ons eerder gesloten verbond met Gaia, vanuit totale gelijkwaardigheid te kunnen samenwerken.

Aarding tot in je diepste Wezenslagen was en is een ‘must’ wil je verder in je Multidimensionaal Zijn groeien en is van levensbelang om je Missie, jouw Droom, de Droom van Moeder Aarde & die van het Universum te creëren en volbrengen!

        

© Willemien Timmer 31 december 2009.

 

 

 

Channeling Melchizedek over 2010

© Willemien Timmer 29 december 2009.

 

 (Hieraan voorafgaand en tussentijds vonden gechannelde healingen , activaties en initiaties plaats die via verschillende frequenties en Lichthulp begeleid werd, omtrent een zeer diepe verankering en aarding voor de afronding van groeiprocessen en thema’s van 2009. en voorbereidings activaties voor 2010. Hier uit voortvloeiend kwam de informatie van Melchizedek op gang…)

 

“2010 vormt de uitdaging om alle polariteit weer te laten versmelten waardoor ook in jou dat Heilig Huwelijk gesloten kan worden. Waarin de polariteiten versmelten zogezegd boven en beneden, links en rechts, mannelijk en vrouwelijk, dualiteit en Eenheid. Dat je nog meer, nog dieper weer Thuis kunt komen in je Zelf.

En vanuit die versmelting van polariteiten zogezegd je mannelijk en vrouwelijk deel die je beide bent en draagt, kunnen versmelten tot een androgyniteit waarin beide in balans, hand in hand, in je leven en je Spirit bestaansrecht krijgen.

Waarin je vrouwelijke sensitieve, intuïtieve, ontvankelijke staat  hand in hand mag gaan met de draagkracht, de daadkracht, het zetten van stappen, van je mannelijke kant.

Zonder dat je van de ene polariteit in de andere hoeft te schieten. Beide heeft bestaansrecht. En mag er tegelijkertijd zijn. 

Gedurende heel 2010  zal dat het hoofdthema zijn: Het Heilig Huwelijk binnen je Zelf.

Waaruit nieuwe Creatie, nieuwe Schepping kan en mag plaats vinden.

Waarmee dus ook steeds meer je eigen Scheppend Vermogen gestimuleerd en bekrachtigd zal worden. Om vele facetten van polariteit en dualiteit op hogere en diepere lagen, zal daarin steeds meer samengebracht worden. Om te versmelten tot een Heilig Vuur. Het Vuur van Creatie. Als Scheppingskracht van versmelting …”

 

…healingstuk voor de aanwezige groep via Gaia, om in een vloeiende beweging mee te kunnen gaan in de vernieuwende energieen van 2010….

 

“Binnen deze frequenties (2010) waarin ultieme polariteiten mogen versmelten tot een Zijn, tot een androgyniteit. Waarin polariteiten zogezegd hand in hand mogen gaan en in elkaar op mogen gaan. Vanuit die energie kunnen mogelijk ook voor jou persoonlijke inzichten binnenstromen in je Bewustzijn over je Taken, Missies, groeistukken die centraal zullen staan in het nieuwe jaar (2010) voor jou. En zul je mogelijk intenties of wensen vanuit je Spirit gaan voelen, die je nu al wenst uit te zetten voor het nieuwe jaar.”

 

…stuk healing en zelfreflectie omtrent de eigen Zielewensen, groeistukken en intenties….

 

“2010, het jaar waarin het tijd is om werkelijk te gaan staan in jouw Kracht, in wie jij Bent. Waar er werkelijk van je gevraagd gaat worden, je Taak en je Missie, je verantwoordelijkheden  op je te nemen. Ongeacht of je reeds bewust bent van wat jouw Missie is. Het wordt gaandeweg helderder en helderder naarmate je je Pad loopt in Vertrouwen en met Passie en met Liefde.”

 

…stuk healing, opening en activatie van tot op heden afgesloten Bewustzijnslagen, van waaruit vele nieuwe kwaliteiten, mogelijkheden, capaciteit, kwaliteiten, inspiratie, ontdekkingen zullen mogen gaan openbaren en manifesteren, komend jaar….

 

…healing op persoonlijke thema’s……

Verschillende Meesters komen naar voren: Rafaël voor diepgaande genezing. Metatron voor je eigen Goddelijke Kracht en Licht. Collectief stuk Licht van de Pleiaden voor Goddelijke Vreugde. Om Vreugde van de hogere niveaus vast te houden en in te brengen in het aardse niveau. Vreugde die ook je Passie levend houdt.

Energie van Venus, voor healing van het onbewuste, het emotioneel lichaam, je blinde vlekken.en dieper gelegen pijnstukken die nog niet eerder bestaansrecht binnen je Bewustzijn kregen.

 

“Polariteiten die versmelten, waardoor je velden expanderen. Dat kun je op dit moment (in de energie van 2010) mogelijk al ervaren. De ultieme energie van 2010 en wat dat voor jou zal mogen gaan brengen. Een enorme ommekeer. Enorme stappen voorwaarts. Je eigen Meesterschap, bewust wording. Steeds diepere samenwerkingen en verbindingen ook, met Al Wat Is. Ook dat hoort bij het versmelten van polariteit. Dat je steeds meer vanuit het Neutrale Perspectief, een Overkoepelend Perspectief, vanuit je Spirit in je mens-zijn verbindingen zult kunnen herkennen, verbindingen aan zult kunnen gaan.  Vanuit de Passie van je Spirit steeds meer ook die behoefte zult voelen om dat ‘wij-gevoel’ in plaats van dat Ego-ikje te voeden.  Waardoor dus ook steeds meer ruimte gecreëerd wordt voor een samenwerking op alle Wezenslagen, waarin steeds meer grenzen verlegd kunnen worden, steeds meer dimensies binnen je Zelf verkent en geopend kunnen worden. Wat telkens opnieuw nieuwe mogelijkheden geeft, voor diepere, hogere en verdere samenwerking. Met Bewustzijnsvormen, Meesters of andere Wezens van Licht die ook op die niveaus werkzaam zijn.

Dat betekend ook dat er een shift zal komen naarmate 2010 vordert. Opdat er steeds hogere dimensielagen geopend worden, waarmee steeds hogere Lichthulp van een andere orde, weer toegang verkrijgt om samen te werken met ons Bewustzijn. En samenwerkingsverbanden die reeds vele eeuwen hebben stil gelegen, weer opnieuw leven ingeblazen kunnen worden.

Dat geldt uiteraard in eerste instantie voor Zieledelen of Wezensaspecten en in je eigen Multidimensionaal Zijn, waarmee je opnieuw tools, kwaliteiten, Licht en mogelijkheden zult kunnen hervinden.  Je eigen hogere dimensies zullen zich steeds meer aan je gaan openbaren, naarmate steeds meer Wezensdelen van je Zelf als polariteit versmelten.

En elke keer opnieuw wanneer polariteiten versmelten en hand in hand kunnen gaan, openen zich hogere lagen van jouw Zijn. En openbaren zich dus nieuwe kwaliteiten, nieuw Lichtpotentieel, nieuwe Wijsheid die weer her-innert mag worden. Nieuwe ervaringen die weer her-innert mogen worden. Ervaringen ook in andere Sterrenstelsels, dimensies of sferen. Soms zelfs ver voorbij dit Universum.  Wanneer het je ware potentieel en ware Missie voor het hier en nu aanraakt.

Dan wordt steeds meer de her-innering aan je Ware Thuis meer voelbaar, meer tastbaar. Dus ook het Thuis wat je Bent in je Ware Zelf.

En tegelijkertijd zal telkens opnieuw, wanner polariteiten versmelten, meer en meer je Scheppingskracht, je Manifestatievermogen aangewakkerd worden.  Waardoor het steeds meer mogelijk is om jouw intenties, je wensen, je Missie, je Taken steeds concreter vanuit je Spirit in je aardse leven te manifesteren. En zul je alles wat daartoe nodig is, om jouw Missie te volbrengen, aan gaan trekken op je Pad. Dan zal dat ook een steeds bewustere samenwerking mogen worden tussen je mens-zijn en je Spirit. Wezensdelen die nu nog zo vaak los van elkaar of tegenover elkaar lijken te staan. Ook dat stuk mag steeds meer hand in hand gaan.

En steeds meer ook in de komende jaren zal het overbodig worden of steeds minder belangrijk om je daadwerkelijk terug te trekken uit de maatschappij om tot jezelf te komen, om te mediteren om alles van de wereld om je heen even te laten en even een stukje Thuis te komen in je Zelf. Gaandeweg zal dat in alle nieuwe frequenties meer en meer allemaal tegelijkertijd naast elkaar en door elkaar heen kunne bestaan. Temidden van het tumult van de wereld, de drukte om je heen, toch die innerlijke vrede en innerlijke rust en afstemming op je Zelf zal weten vast te houden. Ook wanneer je gewoon simpel bezig bent met je aardse 3D activiteiten.

En ook daarin zal een dieper verstaan, de uitwisseling, de connectie met Al Wat Is en alle Meestervelden een veel natuurlijker en makkelijker weg kunnen volgen.

En terwijl je mogelijk gewoon met je 3D aardse bezigheden bezig bent terwijl je tegelijkertijd op andere Wezenslagen, andere niveaus, gesprekken of uitwisselingen plaats vinden met bijv. een Ascended Master, persoonlijke coach of Sterrenenergie. Steeds meer zullen alle velden en verbindingen samenvoegen, gelijktijdig in het Heilige Nu Moment ervaarbaar worden. Uiteindelijk op je Volledig Multidimensionaal Bewustzijn, je 13-voudig Bewustzijn tegelijkertijd.

Maar 2010 zal de aanzet geven om steeds meer dimensies van je Zelf met elkaar op lijn en in verbinding te brengen. Dat alles tegelijkertijd kan en mag bestaan en beleefd worden.

Via alle Wezensdelen, Lichtlichamen van je Zelf tegelijkertijd in het NU zult kunnen ervaren wanneer dat nodig is. Dit zal weer een geheel nieuwe ervaringscyclus opwekken. En op sommige momenten heb je afgelopen jaren zo hier en daar wel eens ervaren dat je je hier bevind en daar tegelijkertijd. Misschien op 2, misschien zelfs 3 plaatsen tegelijk. Maar veelal kon dat alleen nog maar plaatsvinden als je in diepe innerlijke afstemming was. En gaandeweg in de komende jaren zul je dit steeds meer gaan ervaren

Maar vanuit de afstemming in je Zelf ook op die momenten van versmelting van polariteit, dat Heilig Huwelijk, met steeds dieper, hogere, grotere Wezenslagen. Waarbij je komende jaren mogelijk gaat merken hoe delen van je Wezen hier of daar zijn of hier of daar werkzaam zijn, terwijl je ook tegelijkertijd bewust bent van andere delen die weer op hele andere stukken of met hele andere dingen bezig zijn.  Terwijl je ook gewoon op 3D niveau je aardse maaltijd staat te bereiden. Of je werk staat uit te voeren.

2010 gaat daarin een belangrijke tol spelen, een belangrijke aanzet gaan geven. Voor steeds meer versmelting. Dat betekend dus ook dat er op steeds hogere dimensielagen, ook Galactische en zelfs Kosmische dualiteitstukken aan het Licht zullen gaan komen. De vraag om bezien te worden, omarmt te worden, geheeld te worden, erkent te worden. Opdat ook die hele hoge ontstaans-energieën van dualiteit in de dimensies van je Wezen weer tot Eenheid kunnen komen. Zodat uiteindelijk al je 12 Poorten  van je Multidimensionaal Bewustzijn volledig met elkaar in lijn gebracht zijn, volledig geopend en actief en bewust zijn.  Zodat je daadwerkelijk je 13-voudig, je Monadisch Bewustzijn, ook in 3D tot uitdrukking kunt brengen. En daarvan kun je mogelijk nu al ‘vonken proeven’. In deze energie met alle begeleiding die daarvoor aanwezig is, met alle healing die er ook heeft plaats gevonden, ook het afgelopen jaar en jaren.

 

…healingstuk waarin zoveel als mogelijk is de uitlijning te brengen tussen verschillende dimensies van Zijn…

 

“Opdat als het ware orde op zaken wordt gesteld. Van alle stukjes die geheeld zijn, die met elkaar in een uitlijning komen zodat je de eerste Poort al heel makkelijk door kunt gaan. Dat zijn de vruchten die je plukt van alle transformaties van de afgelopen jaren en met name de Ultieme frequenties die 2009 heeft gebracht.  Dus daarmee ga je al merken dat je bereik grootser wordt, steviger wordt. Dat geldt voor het bereik in je eigen Bewustzijn, je eigen Kennis, je integriteit, je Onvoorwaardelijke Liefde. Maar dat geldt ook in je verbindingen met de aarde. Je Vertrouwen, je helend vermogen, je manifestatiekracht. Het steeds meer hand in hand samen laten gaan. Ook je innerlijk kind en Ego Zelf met Spirit.

Dus dit raakt ook opnieuw die onderste 3 chakra’s. waarin ook in de zonnevlecht mogelijk opnieuw de duale rollen, gespeeld in zovele incarnaties, een beetje dichter naar elkaar toe mogen komen. Rollen van macht en onmacht, slachtofferschap en daderschap. Maar mogelijk ook ervaar je het sterker in je emotioneel lichaam, als daar nog angst, verdriet, kwetsuren van de Ziel, van eeuwen in aan het Licht mogen komen. “

 

…healing stuk op diverse thema’s binnen deze chakra’s en aanverwante Wezenslagen. Stromen van bekrachtiging, troost, bemoediging en Transformatie…

ondersteuning in integratie en hervinden eigen kracht…

 

…”Om je ook in 2010 staande te helpen houden temidden van e Collectieve processen die dan ook heftiger en krachtiger via de maatschappij naar de voorgrond zullen treden. Om uiteraard ook de energie van het samenbrengen van polariteit op het Collectief en wereld niveau tot uitdrukking gebracht gaan worden, waarbij dus enorme dualiteitstukken ook weer het Licht zullen gaan zien.  Voor opschoning, voor nieuwe verbinding, voor verdieping, voor healing.

Door al deze healing die nu plaats vind en alle integratie, sterkt dat je ook om je daarin staande te houden. Temidden van alle stormen die om je heen zullen woeden. Misschien dichtbij, misschien ver af. Opdat je steeds dieper in tune kunt blijven met je Spirit, telkens opnieuw vanuit dat Hoger Perspectief. Telkens opnieuw vanuit die Neutraliteit zult kunnen kijken naar wat is er gaande. Niet alleen in mijn systeem en niet alleen in mijn leven, mijn groei, maar  ook naar het Grotere Geheel. Opdat je dan vanuit die inzichten toch de moed en het vertrouwen blijft vast houden, dat dat wat gebeurd, dat wat gaande is, welke stormen er ook woeden, dat je Weet en voelt tot in elke vezel  dat het opschoning is. Polarisatie die mag samen vloeien. Maar daarvoor dient het soms eerst helemaal wakker geschud te worden.

En daar hoef je niet bang voor  te wezen. Je hebt altijd de keus: de keuze om er niet in mee te gaan. En die keuze kun je vanuit jouw groei en al jouw verbindingen, in je afstemming op je Spirit, ook helder en concreet neerzetten en manifesteren.

En ook daar dient dit stukje healing voor.die bemoediging, om de Passie ook niet te verliezen van waaruit je Spirit deze Missie komt voltooien. Ieder speelt daarin een belangrijke Rol, ieder doorloopt daarin de eigen Paden en leerprocessen, ieder bezit die keuze om te kiezen voor het Zelf, te kiezen voor het Licht, je Missie en om staande te blijven. Zelfs al zit je in je eigen processen. Zelfs al lijkt je Spirit soms zo ver weg. Vanuit je Hart, innerlijk, kun je keer op keer die Keuze maken. Ik kies voor mijn Licht. Ik kies voor mijn Meesterschap.

Dat houd je staande. Dat geeft stevigheid, dat geeft vertrouwen. Dat geeft versnelling in je processen. Dat geeft keer op keer de gelegenheid om polariteiten samen te voegen, waardoor weer nieuwe inzichten, openbaringen ontstaan. Van waaruit steeds meer mogelijk is, om vanuit steeds hogere Perspectieven en steeds meer Neutraliteit te kijken naar wat leeft er in mij of in de wereld om mij heen. Van waaruit steeds meer vanuit respect en Onvoorwaardelijke Liefde zonder enig oordeel daar in te kunnen gaan staan. En dat is Meesterschap. Dat is wat jullie allemaal al lang bereikt hebben. Maar wat gaandeweg steeds meer geïntegreerd mag worden tot in je fysieke cellen. En geleefd mag worden en tot uitdrukking gebracht mag worden in het 3D niveau. De ultieme uitdaging die je Spirit ooit wenste aan te gaan.”

 

…healingstuk…

 

 “Het aanspreken van Lichthulp, verbindingen en persoonlijke begeleiding is ook onderdeel van Meesterschap. Actief mee werken, mee kijken, mee voelen. Je verbindingen aanspreken. In samenwerking aanspreken. Vanuit totale gelijkwaardigheid. Weer alle netwerken, alle lijntjes die je ooit hebt uitgegooid, dat die ook allemaal mogen samensmelten tot een groot kanaal in je hart. “

 

…healingstuk…

 

“Het is Tijd de Meester te worden wie jij Bent.

Het is tijd om daarin al je kwaliteiten en mogelijkheden te her-inneren.

Het is tijd om ook die verantwoordelijkheid weer als Waarheid aan te nemen.

De Tijdsgeest is er klaar voor. En jij wordt er voor klaar gestoomd.

En opnieuw zal ook 2010 een enorme versnelling in energiefrequenties inhouden. Versnelling en verdieping van processen. Je zult in een nog razender tempo door je eigen leerprocessen heen gaan, en opnieuw zullen nieuwe initiaties op en in de aarde plaats vinden, in het Menselijk Collectief Bewustzijn, in je individuele Bewustzijn en zo ook in de velden die Moeder Aarde vast houdt. Als weerspiegeling van te leren lessen.

En uit te zuiveren karmisch erfgoed.

Je zult ook merken, dat hoewel het Atlantisch Grid nog steeds voor een deel aanwezig is in de Aardevelden, in 2010 in een heel rap tempo steeds dieper, steeds verder geheeld kan worden.

Waar achter weg steeds dieper de Gouden Frequenties van het Eenheidstijdperk van Atlantis tot leven komt. Opdat je ook daarin je Sleutels zult vinden naar je eigen Leiderschap, je eigen Meesterschap, je eigen Kracht Potentieel.  Dat dat weer een hulp mag zijn om steeds dieper in je eigen Soul Memories te graven om al je kwaliteiten, al je Wezensdelen, je Ziele-extensies, je potentieel weer te doen ontwaken. En samen te voegen in je eigen innerlijke Heilig Huwelijk.

Je zult ook gaandeweg merken dat vrij vlot na de start van 2010 je veel minder hinder zult ondervinden van het Oude Atlantische Grid. Vele stukken zullen zich nog uitzuiveren via het Collectief Bewustzijn en mensen die daar op een minder bewuste manier in staan of nog niet mee bezig zijn geweest zal het zich op andere vlakken, in andere bevolkingslagen gaan uitwerken.

Zij die de bereidheid hebben en ook die Missie en Taak hebben voor deze incarnatie, om ook die Bewustzijnsgroei aan te gaan zullen minder hinder ondervinden, minder directe hinder ondervinden van het Atlantisch Grid. En zij zullen verder mogen reizen naar andere lagen, andere wortels, meer op Galactisch niveau van Dualiteit. En ook daarin, net als in het Atlantisch Grid, de lijnen mogen herstellen en de eerste ‘gaten’ mogen prikken zodat uiteindelijk daardoor het Collectief van het menselijk Bewustzijn op aarde, weer dieper en verder en hoger kan groeien. Ook daarin zullen jullie opnieuw Wegbereiders zijn.

Deze energie, deze informatie mag doorgegeven worden vanuit het Overkoepelend Melchizedek veld. Als Hoeder van dit Universum, als Bewaker van de Poort/Poorten naar dit Universum, het Hart van Alcyone. Als Bewaker van het Universele en tegelijkertijd ook Planetaire proces van verandering en groei. The Keeper of the Golden Keys. De Gouden Sleutels van Bewustzijn.

Het is mogelijk dat al deze informatie en energie, deze healingen, jou ook je eigen Gouden Sleutel  tot je Meesterschap op Monadisch Niveau gaandeweg in jouw Devine Timing aan zal mogen reiken. De codes zijn geactiveerd en zullen zich openbaren op de tijd dat jij er klaar voor bent.

Met deze activatie in je Monadisch Bewustzijn ‘The Golden Keys of Ascension” biedt dat ook via jullie Bewustzijn de toegang tot de Versmelting van de Zwart-Gouden en Wit-Gouden Straal (Rainbow Codes) waarmee die allerlaatste coderingen, the New Rainbow Light Codes, geactiveerd worden via het Hart van Moeder Aarde. Waarmee daadwerkelijk de laatste puzzelstukjes voor de Ascensie van Moeder Aarde op alle Rijken en Collectieven in en op de aarde een feit zijn. De puzzel is gelegd. De basis voor de nieuwe matrix, de Gouden Tijd, waarin alle Gouden Tijdperken versmelten is gelegd.

En jullie rest de Taak je dat Meesterschap steeds dieper te gaan Her-inneren. Vanuit die her-innering in jouw Scheppend Vermogen de nieuwe Matrix vorm te geven en leven in te blazen.   Om een nieuwe Meester te zijn van de Schepping van een nieuwe Aarde.

 

This is Melchizedek from the Heart of this Universe.”

 

 © Melchizedek, gechanneld door Willemien timmer, 29 december 2009.